Поради психолога під час канікул дистанційного навчання у закладі

1. Настільні ігри. Знайдіть час пограти  в її улюблену настільну гру. Її варто обирати за віком. Такі ігри прекрасно розвивають логічне мислення. Лото, карти, пазли – теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку.
  2. Заняття творчістю. В інтернеті можна знайти майстер-класи з хенд-мейду: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила.
  3. Читання книг. Читайте літературні твори за програмою .  Оберіть твір, який вам до душі. Адже читання розвиває логічне мислення, пам'ять , зв’яне мовлення, творчу уяву.
  4. Хатні справи. Долучайтеся до домашньої роботи – це цікаво, неабияка допомога для батьків.
  5. Ведення щоденника. У блокноті записуйте все, що відбувається з вами протягом дня. Записуйте або замальовуйте свій настрій та емоції кожного дня. Якщо відчуваєте смуток, сум зателефонуйте найкращому другу, послухайте приємну музику, займіть спортом.