Запрошуємо учнів 1-11 класів взяти участь у Всеукраїнському мовно-математичному онлайн-конкурсі від МійКлас «Мова чисел»

• 22 березня 2024

Запрошуємо учнів ліцею  взяти участь у Всеукраїнському мовно-математичному онлайн-конкурсі від МійКлас «Мова чисел».

Учасники матимуть неймовірну можливість не тільки перевірити свої знання, але й виграти цінні призи.Взяти участь у конкурсі можуть учні 1-11 класів. Участь у конкурсі безкоштовна — від Вас потрібні тільки допитливість та бажання брати участь!

Сторінка конкурсу

Конкурс триватиме з 10 до 18 квітня 2024 року. Він проходитиме у два тури, під час яких учні повинні виконати конкурсний тест на порталі МійКлас протягом 180 хвилин. Обидва тури змагань проходитимуть з 09:00 до 12:00 (наступного дня) для кожної групи класів в окрему дату:

І тур

• 10-11 квітня — 1-6 клас
  • 11-12 квітня — 7-11 клас

ІІ тур

• 16-17 квітня — 1-6 клас
  • 17-18 квітня — 5-9 клас

Усі учасники конкурсу, які візьмуть участь хоча б у І турі конкурсу, отримають Сертифікати учасників, які надійдуть на електронні адреси, вказані у профілі учнів у день оголошення результатів.

Усі учасники І туру, незалежно від результату, автоматично стають учасниками розіграшу:

• 5-ти річних підписок Мій+;
  • 5-ти наборів фірмової продукції від МійКлас;
  • 1 місяця безоплатного навчання на онлайн-курсі (за вибором) від онлайн ІТ-академії для дітей та підлітків GoITeens.

Результати розіграшу будуть оприлюднені 13 квітня 2024 року.

Гарантовані бонуси для всіх зареєстрованих учнів від партнерів конкурсу:

• знижка 500 грн на будь-який курс від GoITeens.

*промокод на знижку шукайте у листі-підтвердженні реєстрації на електронній пошті, вказаній у профілі участика.

Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають цінні призи.

Нагороджуються володарі перших трьох місць на рівні кожного класу (33 переможці):

1-11 клас:

• 1 місце — фітнес-браслет Xiaomi Smart Band 8 Black, мінікурс від GoITeens на вибір, сертифікат переможця;
  • 2 місце — акустична система JBL Go Essential Blue, мінікурс від GoITeens на вибір, сертифікат переможця;
  • 3 місце — смарт-лампа XM-G3, мінікурс від GoITeens на вибір, сертифікат переможця.

Переможці, які посіли 4-10 місця на рівні кожного класу, отримають іменні сертифікати з вказанням місця на електронну адресу, вказану у профілі Учасника.
     Вчителі, зареєстровані учні яких, візьмуть участь принаймні у І турі конкурсу (≥10 учнів), отримають подяку від МійКлас.