Недригайлівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад)

Кадровий склад

Список педагогічних працівників Недригайлівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) станом на 01.09.2021 р.

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Посада вчителя

Освіта

1

Колоусова Наталія Іванівна

Директор школи.

Вчитель географії.

Вища

2

Конотоп Павло Миколайович

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Вчитель математики

Вища

3

Бузова Наталія Сергіївна

Заступник директора з виховної роботи

Вища

4

Власенко Анна Олександрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи. Вчитель іноземної мови.

Вища

5

Шевченко Ольга  Василівна

Вчитель української мови та  літератури

Вища

6

Балицька Валентина Володимирівна

Вчитель української мови та  літератури

Вища

7

Щербина Валентина Володимирівна

Вчитель української мови та  літератури

Вища

8

Каліновська Любов Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

Вища

9

Кульбачна Віра Миколаївна

Вчитель зарубіжної літератури

Вища

10

Веретільник Тамара Георгіївна

Вчитель зарубіжної літератури

Вища

11

Федорченко Галина Михайлівна

Вчитель зарубіжної літератури та трудового навчання

Вища

12

Кобихно Яна Іванівна

Вчитель англійської мови

Вища

13

Постоєнко Валентина Миколаївна

Вчитель англійської мови

Вища

14

Васильченко Юлія Валеріївна

Вчитель іноземної мови

Вища

15

Іващенко Віктор Олександрович

Вчитель іноземної мови

Вища

16

Гугля Ольга Михайлівна

Вчитель іноземної мови

Вища

17

Бузова Галина Костянтинівна

Вчитель англійської мови

Вища

18

Нежевело Аліна Олександрівна

Вчитель англійської мови

Вища

19

Щітка Олександр Микитович

Вчитель інформатики, фізики

Вища

20

Коренев Олександр Іванович

Вчитель математики, фізики, астрономії

Вища

21

Скиданенко Іван Миколайович

Вчитель математики, фізики

Вища

22

Сілєнко Тетяна Юріївна

Вчитель математики, інформатики

Вища

23

Федина Юлія Сергіївна

Учитель інформатики

Вища

24

Ярошенко Інна Володимирівна

Учитель математики та інформатики

Вища

25

Павленко Андрій Олександрович

Учитель інформатики

 

26

Зіненко Надія Михайлівна

Вчитель історії

Вища

27

Кушніренко Ольга Вікторівна

Вчитель історії, правознавства

Вища

28

Заскока  Лариса Петрівна

Вчитель з основ здоров’я

Вища

29

Гордієнко Людмила Володимирівна

Вчитель біології, географія

Вища

30

Донцов Віктор Павлович

Вчитель хімії

Вища

31

Сокрута Людмила Михайлівна

Вчитель біології, природознавства.

Вища

32

Виговський Сергій Петрович

Вчитель  фізичного культури

Вища

33

Лисенко Сергій Олександрович

Вчитель  фізичного культури

Вища

34

Нємцев Сергій Олексійович

Вчитель  фізичного культури

Вища

35

Пищик Андрій Іванович

Вчитель  фізичного культури

Вища

36

Темченко Людмила Олексіївна

Вчитель  музики

Вища

37

Семоненко Дмитро Іванович

Вчитель музики, трудового навчання

Вища

38

Джігінас Ольга  Іванівна

Вчитель  трудового навчання

Вища

39

Шведова Євгенія Миколаївна

Вчитель початкових класів

Вища

40

Сиротенко Ірина Вікторівна

Вчитель початкових класів

Вища

41

В’юн Ірина Володимирівна

Вчитель початкових класів

Вища

42

Сосєдова Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища

43

Ніштенко Катерина Яківна

Вчитель початкових класів

Вища

44

Удовенко Людмила Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища

45

Грицун Валентина Григорівна

Вчитель початкових класів

Вища

46

Токаренко Алла  Петрівна

Вчитель початкових класів

Вища

47

Юрченко Аліна Олександрівна

Вчитель початкових класів

Вища

48

Стовбир Ганна Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища

49

Бурнос Олена Миколаївна

Вчитель початкових класів

Вища

50

Пищик  Любов Олександрівна

Вчитель початкових класів

Вища

51

Батіг Катерина Юріївна

Вихователь ГПД

Вища

52

Лупійко Людмила Миколаївна

Вихователь ГПД

Вища

53

Костенко Алла Миколаївна

Вихователь ГПД

Вища

54

Сердюк Світлана Борисівна

Асистент вчителя

Вища

55

Курило Галина Іванівна

Асистент вчителя

Вища

56

Власенко Віра Павлівна

Асистент вчителя

Вища

57

Конотоп Олена Миколаївна

Асистент вчителя

Вища

58

Гордієнко Світлана Олексіївна

Асистент вчителя

Фахова передвища освіта

59

Батіг Людмила Андріївна

Вихователь по супроводу

Вища

60

Дяченко Ніна Миколаївна

Вихователь по супроводу

Вища

61

Котеленець Аліна Сергіївна

Педагог – організатор

Вища

62

Артеменко Олена Володимирівна

Практичний психолог

Вища

63

Хоменко Юлія Сергіївна

Соціальний педагог

Вища

64

Нємцева Світлана Миколаївна

Вчитель біології

Вища

65

Мірошниченко Зоя Михайлівна

Завідувач філією. Вчитель математики

Вища

66

Дяченко Наталія Василівна

Вчитель української мови та  літератури

Вища

67

Сердюк Ніна Василівна

Вчитель української мови та  літератури за сумісництвом

Вища

68

Садова Валентина Федорівна

Вчитель іноземної мови

Вища

69

Шаповал  Ніна Іванівна

Вчитель біології, хімії, основ здоров’я.

Вища

70

Нишкур Світлана Олексіївна

Вчитель початкових класів

Вища

71

Купальна Катерина Олегівна

Вчитель географії

Вища

72

Берко  Раїса Іванівна

Вчитель фізики

Вища

73

Лаврик Олександр Григорович

Вчитель історії

Вища

74

Бережна Валентина Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища