Безпека життєдіяльності

Безпека життєдіяльності учнів

/Files/images/bjd/attLo.jpg

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Наказ Міністерства №2 від 06.01.2015 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах»

Спільний лист Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій №1/9-55/02-1645/12 від 05.02.2015 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування»

Пам’ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

Лист МОН України від 1/9-266 від 28.05.2015 «Щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу на літніх канікул»

Заходи щодо організації безпеки життєдіяльності в школі

/Files/images/bjd/Opa0CKtswCA.jpg

Загальні правила поведінки під час навчально-виховного процесу

Інструкція з техніки безпеки у навчальному кабінеті

Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів під час прибирання приміщень і території школи

Методичні рекомендації щодо проведення бесід з учнями ЗНЗ з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами

Пам'ятка про правила поведінки в разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів

Правилабезпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

Бесіди з безпеки життєдіяльності

Пам'ятки для учнів

Диктанти з БЖД

Відеоматеріали до бесід та виховних годин

Тижні з основ безпеки життєдіяльності

"Уроки обережності тітоньки Сови" для учнів початкових класів

/Files/images/bjd/1e13163858a3f984ef77290cb2ca5792.jpg